Головна » Заклади освіти » Заклади позашкільної освіти
Лозівська станція юних натуралістів Лозівської міської ради Харківської області
Адреса закладу: мікрорайон 1, м. Лозова, Харківська область, 64600
Телефон: (05745) 2-39-28
E-mail: lozsn@ukr.net
Сайт: http://stancia.at.ua/

Інформація про адміністрацію

П.І.Б.ПосадаГодини прийомуКонтактний телефон
Баранова Світлана Миколаївнадиректорвівторок, п’ятниця з 10.00 до 12.002-39-28
Шукалюкова Людмила Валентинівнаметодист---2-39-28

Інформація про заклад

Лозівська міська станція юних натуралістів заснована в жовтні 1966 року (рішення виконавчого комітету Харківської обласної ради депутатів трудящих №550 від 10.10.1966 року ). Рішенням ІІІ сесії VІ скликання Лозівської міської ради від 10.12.2010 № 76 Лозівська міська СЮН перейменована в Лозівську станцію юних натуралістів Лозівської міської ради Харківської області (далі ЛСЮН).

Заклад забезпечує потреби учнів та учнівської молоді міста в додатковій освіті в галузі біології та екології, здійснює координацію природоохоронної, еколого-натуралістичної діяльності шкіл міста, організовує змістовне дозвілля учнів та учнівської молоді, являється інформаційно–консультативним центром для педагогів, учнів, та інших верств населення міста з питань, що стосується сфер її діяльності.

ЛСЮН – одна з ланок неперервної біологічної освіти в місті Лозова.

На ЛСЮН працює 8 педагогів, з них – директор, методист, 6 керівників гуртків (з них 3 працює за сумісництвом). З вищою освітою - 7 педагогів (за фахом – 7 вчителів біології), з спеціальною педагогічною - 1 (дошкільне виховання).

Колектив педагогів працює над провідною темою:

«Створення оптимальних умов для самореалізації особистості в умовах позашкільного еколого-натуралістичного закладу».


В закладі працює 19 гуртків, в яких навчається 350 учнів.

Метою закладу, яка забезпечує підтримку державної політики в галузі екологічної освіти, є виховання екологічно-творчої культури особистості.
Серед пріоритетних, ефективних напрямів екологічної роботи є організація і проведення з учнями-вихованцями природоохоронних акцій. 
Експериментально-дослідницька робота  на заняттях гуртків еколого-натуралістичного профілю - одна з найефективніших методів поєднання глибоких знань та наукових технологій. Об’єктами досліджень вихованців є кімнатні рослини, тварини куточку живої природи. 
Пошуково-дослідницька робота – одна із форм поєднання теоретичного матеріалу з практичними дослідженнями  проводиться на заповідних територіях Лозівського району: дендропарку «Дружба», ботанічних  заказниках «Гора - городовище», балка «Михайлівська».
Пріоритетною в закладі є експериментально-дослідницька робота. Щорічно юні обдарування ЛСЮН беруть участь в захисті науково-дослідницьких робіт МАН. Серед учасників захисту є переможці обласних, Всеукраїнських конкурсів.

Основні досягнення вихованців та педагогічних працівників ПНЗ у 2016/2017 навчальному році 

  • Бронзовою нагородою нагороджена Лозівська станція юних натуралістів за участь у проведенні моніторингу-дослідження стану навколишнього середовища за міжнародною науково-освітньою програмою GLOBE (грудень, 2016)
  • Грамотою Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості нагороджена Чабан Валерія, вихованка гуртка «Юні екологи» (керівник гуртка Гавриленко Г.В.) - переможець (І місце) обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл» (грудень, 2016); 
  • Грамотою Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості нагороджена Манжула Юлія, вихованка гуртка «Біологія людини» (керівник гуртка Ірза Н.М.) – за ІІІ місце в  обласній виставці юних природо охоронців «Зимовий вернісаж – 2016» за номінацією «Цікаве композиційне рішення» (січень, 2017) ;
  • Дипломом ІІ ступеня нагороджено творчий колектив в складі Шукалюкова Л.В., Гавриленко Г.В., Богуславська С.М.  за перемогу у Всеукраїнському конкурсі науково-методичних розробок з еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти (січень, 2017)
  • Грамотою КЗ «Харківського обласного  Палацу дитячої та юнацької творчості» нагороджено  Соловйову Єлизавету, вихованку гуртка «Домашні улюбленці» (керівник гуртка Гавриленко Г.В.)  за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник» в номінації: «Тваринний світ» (квітень, 2017)
  • Грамотою КЗ «Харківського обласного  Палацу дитячої та юнацької творчості» нагороджено творчу групу гуртка «Юні квітникарі» (керівник Богуславська С.М.) за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу проектів з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна» - проект озеленення «Мереживо тіней» (квітень, 2017)
  • Дипломом КЗ «Харківського обласного  Палацу дитячої та юнацької творчості» нагороджено Ряховську Анастасію, вихованку гуртка «Фітодизайнер» (керівник Шукалюкова Л.В.) за І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва (квітень, 2017)
  • Дипломом КЗ «Харківського обласного  Палацу дитячої та юнацької творчості» нагороджено Анпілогову Анастасію, вихованку гуртка «Біологія людини» (керівник Ірза Н.М.)  за ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу – виставки декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва (квітень, 2017)
  • Грамотою КЗ «Харківського обласного  Палацу дитячої та юнацької творчості» нагороджено Кібіш Єлизавета, вихованку гуртка «Юні екологи» (керівник Бернік Т.І.) за перемогу в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник» в номінації «Рослини навколо нас» (квітень, 2017)
  • Грамотою КЗ «Харківського обласного  Палацу дитячої та юнацької творчості» нагороджено учнівський та педагогічний колектив ЛСЮН за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка» (травень, 2017)
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: