Головна » Заклади освіти » Заклади позашкільної освіти
Лозівська дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив» Лозівської міської ради Харківської області
Адреса закладу: буд. 4, мікрорайон 9, місто Лозова, Харківська область, 64604
Телефон: -
E-mail: lokomotiv.lozova@ukr.net
Сайт:

Інформація про адміністрацію

П.І.Б. Посада Години прийому Контактний телефон
Цапенко Володимир Олексійович директор школи Понеділок – п’ятниця
08.00 – 17.00
-
Жорова Світлана Георгіївна заступник директора з навчально-тренувальної роботи Понеділок – п’ятниця
08.00 – 17.00
-

Інформація про заклад

Фактична мережа на 2017/2018 навчально-тренувальний рік

Відділення з виду спорту

Тижневе навантаження

Групи початкової підготовки

Групи базової підготовки

Всього

До року

Більше року

1 рік

2 роки

3 роки

груп

вих.

груп

вих.

груп

вих.

груп

вих.

груп

вих.

груп

вих.

Боротьба вільна

124

4

48

 

 

3

24

2

16

2

12

11

100

Волейбол

26

1

16

1

16

1

12

 

 

 

 

3

44

Футбол

66

6

108

2

32

1

16

 

 

 

 

9

156

Шахи

12

 

 

 

 

1

9

 

 

 

 

1

9

Шашки

6

1

12

 

 

 

 

 

 

 

 

1

12

Всього:

234

12

184

3

48

6

61

2

16

2

12

25

321

Тренерський склад

Відділення боротьби вільної:

Відділення футболу:

Відділення волейболу:

Відділення шахів, шашок:

Беженов Сергій Васильович

Середа Дмитро Вікторович

Головін Микола Іванович

Некрасов Сергій Павлович

Пустовіт Василь Олександрович

Чуйко Юрій Анатолійович

Шинкаренко Роман Вікторович

Кривошеєв Євген Вячеславович

Калініна Марина Олександрівна

Калюжний Андрій Вікторович

Інформація про заклад

  1. Рік заснування – 2001 р.
  2. Категорія школи - ІІ
  3. Загальна чисельність штатних одиниць – 22,75:
  • Адміністративний персонал – 2,75;
  • Спеціалісти – 2;
  • Медичний персонал 1,25;
  • Тренерський склад – 9,75;
  • Обслуговуючий персонал – 7.
  1. Профільність, специфіка закладу.

Позашкільний навчальний заклад спортивного профілю.

Специфіка закладу:

  • боротьба вільна;
  • волейбол;
  • футбол;
  • шахи;
  • шашки.

Перемоги ти призові місця вихованців ДЮСШ «Локомотив»

ВІДДІЛЕННЯ  БОРОТЬБИ  ВІЛЬНОЇ

Вихованці відділення брали участь у змаганнях різного рівня:

Січень – 2017 р.

Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед кадетів пам’яті заслуженого тренера УРСР,  майстра спорту СРСР Леоніда Олексійовича Дуная – 10 учасників (ІІ місце -  Рілля Альбіна).

Лютий 2017 р.

VІ Всеукраїнський турнір серед юнаків та дівчат на призи СК «Колізей» - 20 учасників ( ІІІ місце – Твердохліб Максим, Наумов Владислав, Соловей Іван, Коваленко Владислав).  

Відкритий чемпіонат ДЮСШ  «Локомотив» з вільної боротьби серед юнаків 2007\08 р.н - : 20 учасників ( І місце – Солом’яний Даніїл, Кондзюба Іван, Ільєнко Михайло, Олексенко Іван,  ІІ місце – Рюма Владислав, Дирдін Кирило, Ряховський Володимир, Соколовський Дмитро, Колубатко Михайло, Басалаєв Арсеній, Омельченко Максим, Магеррамов Давид, Сало Станіслав; ІІІ місце – Ряховський Богдан, Решетняк Борис, Володченко Денис, Норожиленко Роман, Смоляк Ярослав).

ХVІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003/2005 р.н., присвячений 28 річниці виводу військ з Афганістану - 8 учасників ( І місце – Твердохліб Максим, Соловей Іван, Рілля Альбіна; ІІІ місце – Сімошенко Дмитро, Коваленко Владислав).

25 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті  І.В.Шемякіна - 6 учасників (І місце – Рілля Альбіна).

Березень 2017 р

Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків пам’яті ЗТУ Р.О.Халатова - 6 учасників ( І місце -  Соловей Іван, ІІІ місце -  Сорока Євген, Твердохліб Максим, Фесенко Данило).

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків пам’яті МСМК І.Первачука – 2 учасника (ІІ місце – Рілля Альбіна).

Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Локомотив» серед юнаків 2003/2004 р.н. - 20 учасників ( І місце – Закускін Олександр, Коваленко Владислав, Доля Данило, Пеньшин Єгор; ІІ місце – Яковлев Іван, Борзенков Ілля, В'югінов Даніїл; ІІІ місце – Сорока Євген, Тельний Дмитро, Гармаш Богдан, Яцун Денис, Цибуленко Ярослав, Щубний Владислав).

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений пам’яті МС СРСР В.Т.Башенка - 3 учасника (І місце – Твердохліб Максим, ІІ місце – Більовцов Володимир). 

Квітень 2017 р.

VІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті борців-ветеранів Дніпропетровщини -   5 учасників ( ІІІ місце – Соловей Іван,  Коваленко Владислав, Щукін Олексій).

Чемпіонат ДЮСШ «Локомотив» з вільної боротьби - 29 учасників ( І місце – Солом’яний Данило, Дирдін Кирило, Ряховський Володимир, Микитін Дмитро, Ільєнко Михайло, Тельний Дмитро, Юзенков Ярослав, Решетов Євген; ІІ місце – Ряховський Богдан, Баргуз Володимир, Тертишний Глєб, Кулик Ярослав, Чуйко Данііл, Смоляк Ярослав, Володченко Денис, Закускін Олександр, Омельченко Лако, Печериця Давид; ІІІ місце – Василіга Даніїл, Рюма Владислав, Шелудько Микита, Южанков Артем, Алексанян Тигран, Бондаренко Юрій).

Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Юність» - 12 учасників ( І місце – Твердохліб Максим, Соловей Іван, ІІ місце – Рілля Анна, Рілля Арсеній, ІІІ місце – Александренко Даніїл, Сімошенко Дмитро, Машкін Владислав, Коваленко Владислав).

Чемпіонат Харківської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000/2001 р.н.

Травень 2017 р.

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні - 12 учасників ( І місце – Твердохліб Максим, ІІ місце - Сімошенко Дмитро, ІІІ місце – Юзенков Ярослав, Сорока Євген, Соловей Іван, Коваленко Владислав).

Відкритий чемпіонат м.Слов'янськ з вільної боротьби серед юнаків - 7 учасників (І місце – Александренко Даніїл, Сімошенко Дмитро, ІІ місце – Соловей Іван, Більовцов Володимир). 

Чемпіонат Донецької області з боротьби вільної серед чоловіків та жінок - 1 учасник (І місце – Більовцов Володимир).

ІІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Сила традицій» - 12 учасників (І місце – Твердохліб Максим,  ІІ місце –Сімошенко Дмитро, Басалаєв Арсеній, Толстой Андрій, ІІІ місце – Александренко Даніїл, Рюма Влад, Решетов Євгеній, Машкін Владислав).

 Червень 2017 р.
Навчально-тренувальні збори.
Відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Локомотив» серед юнаків з вільної боротьби – 47 учасників (чемпіони – Володченко Денис - 32 кг, Юзенков Ярослав – 38 кг, Мизніков Ігор - 42 кг, Машкін Владислав – 47 кг, Доля Данило – 53 кг).

ВІДДІЛЕННЯ ВОЛЕЙБОЛУ

груп ПП – 3
груп ПБП - 1

Лютий 2017 року
Турнір з волейболу серед дівчат 2004/2005 р.н. пам’яті судді національної категорії А.Г.Петраша – ІІ місце (команда Цапенка В.О.).

Квітень 2017 року
Відкритий чемпіонат ДЮСШ «Локомотив» з волейболу серед дівчат 2002/2003 р.н. – ІІ місце.

Травень 2017 року
Відкрита першість ДЮСШ «Локомотив» з волейболу серед дівчат – (ІІ місце – Цапенко В.О.. ІІ місце – Калініна М.О.).

Червень 2017 року
Навчально-тренувальні збори, спортивні ігри до Дня захисту дітей.
Присвоєно розряди: КМС – 1, І розряд – 3, ІІ розряд – 1, ІІІ розряд – 11, юнацький розряд – 46.

ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ

Груп ПП - 7
Груп БП -2

Січень 2017 р.
Чемпіонат ДЮСШ «Локомотив» з міні-футболу – 36 учасників

Лютий 2017 р.
Турнір з міні-футболу серед юнаків 2000/2001 р.н.

Березень 2017 р.
Першість ДЮСШ «Локомотив» з міні-футболу серед юнаків 2003/2004 р.н.

Квітень 2017 р.
Турнір з футболу, присвячений  міжнародному дню космонавтики серед  юнаків – 2 місце.

Травень 2017 р.
Турнір з футболу присвячений  пам’яті Героя ВВВ генерала-майора Кутліна Заки Юсуповича серед юнаків – ІІ місце.

Червень 2017 р.
Турнір з футболу присвячений Дню захисту дітей –( 1 – 2 місця).

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: