Головна » Навчальні заклади » Дошкільні навчальні заклади
Панютинський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 «Веселка» м. Лозова Харківської області
Адреса закладу: вул. Слобожанська, 22а, смт. Панютине, м. Лозова, Харківська область, 64660
Телефон: 050-22-09-909
E-mail: sad.veselka.2@ukr.net
Сайт: http://veselka1.ucoz.ua/

Інформація про адміністрацію

П.І.Б. Посада Години прийому Контактний телефон
Добродум Інна Сергіївна завідувач щовівторка – 15.00-16.00
щосереди – 13.00-14.00
---

Інформація про заклад

Рішенням Лозівської міської ради Харківської області від 25.12.2015 року № 71 до складу засновників Панютинського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 2 «Веселка» м. Лозова Харківської області увійшла Лозівська міська рада  Харківської області.З 1 січня 2016 року ПДНЗ № 2 передано у власність міськвиконкому м. Лозова Харківської області.Панютинський дошкільний заклад(ясла-садок) № 2 «Веселка» розташований у сучасному багатоповерховому мікрорайоні селища. Будівля закладу спроектована за типовим проектом, відповідає вимогам сьогодення і може приймати 140 діточок.До послуг малят дошкільного закладу завжди відкриті спортивний та музичний зали, екологічна кімната, куточок народознавства та кімната з охорони безпеки життєдіяльності.Пріоритетний напрямок роботи дошкільного навчального закладу:«Вплив еколого-розвивального середовища на формування екологічної культури дошкільників»Склад педагогічного колективуВ дошкільному закладі працює 9 педагогічних працівників, фахівців своєї справи. Вищу педагогічну освіту мають 6 педагогів, що становить 67% від загального складу, серед них завідувач, практичний психолог та 4 вихователі, 2 вихователя та керівник музичний мають неповну вищу освіту, що складає 33%. Серед педагогічних працівників: спеціаліст І категорії – 2, спеціалісти ІІ категорії – 4, педагогічне звання «Вихователь-методист» – 1.Мережа закладуВ закладі функціонує  5 різновікових груп, а саме І молодша група № 1  «Сонечко» – вихователь Козинець І.І. за 10,5 годинним режимом роботи,  ІІ молодша група № 2 «Пізнайки» – вихователь Трембак Н.І. за 9 годинним режимом роботи, середня група «Калинка» – вихователь Колупаєва І.А. за 9 годинним режимом роботи, середня група № 4 – вихователь Бублик Г.В. за 9 годинним режимом роботи, старша група № 5 «Капітошка» – вихователь Подзігун Л.А. за 9 годинним режимом роботи.Станом на 01 березня 2017 року, в дошкільному закладі нараховується 119 вихованців.Завдяки допомозі батьків та спонсорів у дошкільному навчальному закладі створені безпечні для здоров’я дітей умови перебування, виховання та навчання у новому 2016/2017 навчальному році, а саме:
  • Проведено благоустрій території (обладнання ігрових і спортивних майданчиків, господарчих зон).

  • Здійснено ремонтні роботи групових кімнат всіх вікових груп, замінено вікно на металопластикове в туалетній кімнаті середньої групи № 4 «Віночок» на ІІ поверсі.

  • Групові кімнати укомплектовані навчальним інвентарем та меблями: придбано куточки для сюжетно-рольових ігор в ІІ молодшій групі № 2 «Пізнайки».

  • Колектив ПДНЗ № 2 та батьківська громада брали участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» 2016 року та одержали перемогу. На розсуд комісії було надано міні-проект «Щоб покращити умови праці кухарям, потрібно мати харчоблок сучасний нам». Спільними зусиллями Лозівської міської ради, Панютинської селищної ради та батьківської громади ПДНЗ, в приміщенні харчоблоку зроблено поточний ремонт, а саме: встановлена вентиляційна система, стіни та підлога облицьовані кафелем, вікна замінені на металопластикові. 

  • План ремонтних робіт на 2016/2017 навчальний рік виконано в повному обсязі.Досягнення2015 рік – Диплом відділу освіти Лозівської міської ради Харківської області дитячому колективу Панютинського ДНЗ (ясла-садок) № 2 «Веселка» Панютинської селищної ради за активну участь в міському фестивалі дитячої творчості «Лозівщина має таланти!»2015 рік – Грамота завідувачу Панютинського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 2 «Веселка» Панютинської селищної ради м. Лозова Харківської області Добродум Інні Сергіївні від  Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління та за підсумками роботи у 2014/2015 навчальному році.2015 рік – Подяка колективу Панютинського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) № 2 «Веселка» Панютинської селищної ради м. Лозова Харківської області (завідувач Добродум Інна Сергіївна) за ІІІ місце в огляді-конкурсі з підготовки освітніх закладів міста до роботи в новому 2015/2016 навчальному році.2016 рік – Диплом відділу освіти Лозівської міської ради Харківської області дитячому колективу Панютинського ДНЗ (ясла-садок) № 2 «Веселка» за активну участь в міському фестивалі дитячої творчості «Лозівщина має таланти!»2016 рік – ГРАМОТА відділу освіти Лозівської міської ради Харківської області колективу закладу за ІІІ місце в підготовці навчального закладу до нового 2016-2017 навчального року серед дошкільних закладів.05.10.2016 відбулось відкриття нового харчоблоку ПДНЗ № 2, завдяки перемозі в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» 2016 року2016 рік – Участь у роботі тренінгу для педагогів базових дошкільних навчальних закладів Харківської області, на базі ЛДНЗ № 5 "Теремок", в якому прийняла участь вихователь-методист дошкiльного закладу Ляшенко Тетяна Вікторівна.2017 рік – Участь у обласному конкурсі «Кращий вихователь Харківщини». В номінації «вихователь груп загального розвитку» - вихователь Бублик Галина Володимирівна. 

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: