Головна » Заклади освіти » Заклади дошкільної освіти
Лозівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №11 «Берізка» Лозівської міської ради Харківської області
Адреса закладу: 64604 м.Лозова, Харківська область, мікрорайон 4, будинок 46
Телефон: (05745) 7-12-83
E-mail: ldnz-11@ukr.net
Сайт: http://berezka-11.ucoz.ua/

Інформація про адміністрацію

П.І.Б. Посада Години прийому Контактний телефон
Борискіна Світлана Володимирівна завідувач вівторок, четвер 15.00 - 16.30 7-12-83
Кожаненко Фаріда Габдулгалимівна вихователь-методист четвер 15.00 -17.00 7-12-83
Тарабара Лариса Борисівна завідувач господарством --- 7-12-83
Шевченко Анастасія Вікторівна сестра медична з дієтичного харчування щоденно 7.30-8.30 7-12-83
Полівана Тетяна Михайлівна старша медична сестра дошкільного закладу щоденно 15.30-16.30 7-12-83

Інформація про заклад

Провідна тема закладу

«Через красу почуттів у світ знань»

Методична тема

«Підвищення якості дошкільної освіти в умовах впровадження оновленого Базового компонента дошкільної освіти та налагодження тісної співпраці дошкільного навчального закладу з батьківською громадою»

Мережа

Відомості Показники
Мова навчання Українська
Проектна потужність: 11 груп
з них: групи раннього віку 3 групи
дошкільні групи 8 груп
групи, пристосовані для функціональних приміщень
(спортивна зала, екологічна кімната, кімната для творчих занять та релаксації).
3 групи
Режим роботи груп:  
9 годин 10 груп
10,5 годин 1 група
Кількість вихованців усього: 212 дітей
діти раннього віку 46 дітей
діти дошкільного віку 166 дітей
короткочасне перебування 4 дитини

Якісний склад педагогічного колективу:

Посада Кількість працівників Стаж роботи Освіта
До 5 р. 5-15 р. Вище 15 р. Неповна вища Базова вища Повна вища
1 Завідувач ЛДНЗ 1 - - 1 - - 1
2 Вихователь – методист 1 - - 1 - - 1
3 Практичний психолог 1 - 1 - - - 1
4 Вчитель – логопед 1 - 1 - - - 1
5 Вихователь 15 2 5 8 2 1 12
6 Керівник музичний 2 - - 2 1 - 1
7 Інструктор з фізвиховання 1 - - 1 - - 1
8 Керівник гуртка (образотворчого) 1 1 - - - - 1

Характеристика педагогічного колективу за кваліфікаційними категоріями

Усього педагогів у ДНЗ Спеціаліст вищої категорії Спеціаліст першої категорії Спеціаліст другої категорії Спеціаліст Педагогічне звання
Вихователь - методист Старший вихователь
23 1 (4%) 8 (35 %) 4 (17 %) 7 (30 %) 2 (9 %) 1 (4 %)

Історія закладу

 • 30 грудня 1983 року. Документальне відкриття дошкільного закладу.
 • 15 лютого 1984 року. Відкрилися двері для перших вихованців. Першою завідувачкою була Катерина Романівна Кожаненко.
 • 1991 рік. Дошкільний заклад першим у місці перейшов на українську мову навчання. Починаючи з 1991 року на базі дошкільного закладу працює семінар з вивчення української мови. Керівники семінару: вихователі Герасименко О.П., Грицай Л.І.
 • 1994 рік. Дошкільний заклад розпочинає поглиблено працювати над проблемою естетичного виховання дітей. На базі дошкільного закладу працює міський семінар з естетичного виховання дошкільнят.
 • 1996 рік. Вихователь Міхно Світлана Вікторівна стає переможцем міського конкурсу «Вихователь року» та лауреатом обласного конкурсу «Вихователь року».
 • 1995-1996 навчальний рік. Матеріали роботи педагогічного колективу з естетичного виховання занесені в каталог Харківської обласної виставці-ярмарку кращих педагогічних ідей та технологій.
 • 1997-1998 навчальний рік. На базі ДНЗ ведеться експериментальна робота Міськво з вивчення впливу дрібної моторики на розвиток мови дітей.
 • 1999-2006 роки. На базі ДНЗ розпочала роботу міська Школа творчого вихователя.
 • 2002-2006 роки. Вперше в місті була успішно проведена атестація дошкільного закладу за новою методикою. Дошкільний заклад традиційно займає кращі місця в підготовці закладу до нового навчального року, становиться переможцем в міському огляді-конкурсі методичних кабінетів. Міський методичний кабінет створює на базі ДНЗ Школу резерву керівних кадрів, інформаційно-науковий центр.

  Вихователь–методист Кожаненко Ф.Г. отримала диплом ІІІ ступеню за участь в обласному фестивалі педагогічної творчості в номінації «Інтелектуальна творчість як шлях до вдосконалення педагогічної майстерності».
 • 2007-2008 роки. ДНЗ «Берізка» двічі стає абсолютним переможцем по підготовці до навчального року. Створені умови для переходу до нового напрямку навчально-виховного процесу - впровадження теорії розвиваючого навчання та розвитку дітей за гаслом «Через красу почуттів – у світ знань».

  Музичний керівник Козлова О.С. – переможець загальноміського конкурсу професійної майстерності музичних керівників «Майстер–клас – 2008» (ІІІ місце).
 • 2008 – 2009 роки. Заклад – переможець районного етапу огляду–конкурсу на кращу підготовку до нового навчального року.
 • 2009 – 2010 роки. Присвоєно звання «Зразковий заклад освіти» за підсумками підготовки до нового навчального року.

  Досвід роботи завідувача ДНЗ Кузурманової Т.М. на тему «Моніторинговий супровід виконання БКДО» відмічений дипломом ІІІ ступеню на VІ обласній виставці–ярмарку педагогічних ідей та технологій.

  Вихователь Коновалова О.О. – переможець міського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року- 2010» (ІІІ місце).

  Розпочата регіональна дослідно–експериментальна робота ДНЗ з проблеми «Підготовка педагогів до роботи з обдарованими дітьми».
 • 2010 – 2011 роки. Вихователь Вікуліна Л.П. – переможець міського Фестивалю професійної майстерності «Вихователь року-2011» та лауреат обласного етапу Фестивалю професійної майстерності «Вихователь року-2011».

  Присвоєно звання «Зразковий навчальний заклад міста» за якісну підготовку закладу до роботи в новому навчальному році.

  Досвід роботи вихователя–методиста Кожаненко Ф.Г. на тему «Від творчого вихователя – до творчої дитини» отримав диплом ІІ ступеню на обласному ярмарку передових педагогічних технологій.
 • 2011 – 2012 роки. На обласній ХІХ ярмарці–виставці передових педагогічних технологій роботи вихователів ДНЗ отримали почесні Дипломи ІІІ ступеню:
  - вихователь Шевченко Олександра Петрівна, спеціаліст І категорії, керівник творчої групи вихователів груп раннього віку ДНЗ № 11, тема досвіду: «Розвиток емоційної сфери малюка»;
  - вихователь Крайник Анжеліка Вікторівна, спеціаліст І категорії, тема досвіду: «Від колиски до творчості».

  Вихователь Коліснік І.І. – переможець міського Фестивалю професійної майстерності «Вихователь року -2012» та лауреат обласного етапу Фестивалю професійної майстерності «Вихователь року -2012».

  На базі закладу на високому методичному рівні проведено міське методичне об’єднання вихователів груп раннього віку на тему: «Психолого – педагогічний супровід родини в період адаптації дитини до нових соціальних умов». Отримані рекомендації щодо захисту досвіду на методичної раді відділу освіти.
 • 2012 рік. Присвоєно звання «Зразковий навчальний заклад міста» за якісну підготовку закладу до роботи в новому 2012/2013 навчальному році
  На високому науково-методичному рівні проведено семінари практикуми:
  - для вихователів груп раннього дошкільного віку за темою «Психолого-педагогічні умови адаптації дитини до дошкільного закладу»
  - для завідувачів і вихователів методистів ДНЗ за темою «Портфоліо вихователя ДНЗ»
 • 2013 рік. Вихователі закладу Колісник І.І.,  Коновалова О.О.  перемогли  у міському конкурсі  професійної майстерності  «Вихователь року – 2013» та стали дипломантами обласного фестивалю педагогічної майстерності «Вихователь року» у номінаціях «Досвідчений вихователь» та «Вихователь групи  дітей 5-річного віку".
 • 2014 рік. Вихователь-методист Кожаненко Ф.Г. переможець І етапу Всеукраїнського професійного конкурсу «Вихователь року 2014»
 • Вихователь – методист Кожаненко Ф.Г. отримала диплом учасника другого (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року»  в номінації «Вихователь-методист»
 • Керівник музичний Дорофєєва Р.В. отримала грамоту за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок  у справу навчання і виховання  підростаючого покоління та з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти
 • 2015 рік. Подяка колективу за перемогу в огляді-конкурсі з підготовки навчальних закладів міста до роботи в новому 2015/2016 н.р. та підтвердження звання «Зразковий дошкільний навчальний заклад»
 • 2016 рік. Почесна грамота  Лозівської міської ради - завідувача Борискіної Світлани Володимирівни за сумлінну працю в галузі освіти, високий професіоналізм, вагомий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління, формування їх особистості та з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти.
 • Подяка Міністерства освіти і науки України – вихователя-методиста Кожаненко Фаріди Габдулгалимівни за сумлінну та бездоганну  працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання   підростаючого покоління. 
 • Грамота департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – вихователя Шевченко Олександри Петрівни за сумлінну  працю, високий рівень професіональної майстерності, вагомий внесок у реалізацію завдань державної політики в галузі освіти за підсумками 2015/2016 навчального року.
 • Дипломи лауреатів  всеукраїнського огляду досвіду роботи управлінь освіти дошкільних навчальних закладів з питань організації і розвитку дошкільної освіти – Борискіної С.В.; Кожаненко Ф.Г.; Дорофеєвої Р.В.; Яценко Н.С.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Підписка:1
Код *: